Rozhovor s Ľubošom "Kanim" Kanásom

Rozhovor s Ľubošom "Kanim" Kanásom

Rozhovor s Ľubošom "Kanim" Kanásom

Ahojte!
Prinášame Vám rozhovor s mladým, inšpiratívnym človekom z Nitry -  Ľubošom "Kanim" Kanásom.

Ahoj Kani, čo by si nám o sebe v krátkosti povedal?

Ahoj, ak mám byť stručný tak asi len toľko, že som človek čo rád sníva, ale ešte radšej si tie sny plní. A presne takými ľuďmi sa rád aj obklopujem verím, že je dôležité mať pri sebe takých, s ktorými sa ťaháte za svojimi cieľmi.

Aké máš plány so svojim kanálom na youtube?
Svoj YT kanál v podstate ešte len rozbieham, momentálne som vo fáze kedy sa chystám začať pridávať už pravidelne. Zaujímavosťou budú hlavne ľudia, ktorí budú v tých videách so mnou verím, že každý z nich má čo svetu ukázať.

Čo vravíš na našu JA Firmu? Zaujal ťa náš nápad?
Sledoval som vašu firmu už niekedy pri jej zrodení - prostredníctvom FB, vtedy som o tom moc nevedel, ale oslovilo ma najmä to, že partia mladých robí niečo viac. V dnešnej dobe už tomu bohužiaľ tak často nie je, čo je podľa mňa škoda. Teraz keď vašu JA Firmu lepšie poznám,  ešte viac sa mi to pozdáva.

Zaujímaš sa o ekológiu?
Určite áno. Mám rád prírodu - pre mňa je zdrojom oddychu a inšpirácie a keďže aj fotím, a bol by som najradšej, ak by si každý uvedomil, že to ako sa k našej planéte správame sa odrazí - či už v dobrom alebo zlom. Nechcem si ani predstaviť, že raz budem mať deti a nebudú môcť vidieť všetko to, čo by som im tu rád zanechal.

Aký máš názor na dnešnú situáciu s odpadom vo svete? Majú pre teba takéto ekologické projekty význam?
Nie som odborník, ale z môjho pohľadu za poslednú dekádu sa začala táto téma aktívne riešiť a vidím aj určité zlepšenia, avšak, sme len na začiatku. V prvom rade treba začať od seba.

Čo by si odkázal mladým študentom?
Aby verili že v ich živote sa môže stať niečo výnimočné.

Kaniho môžete sledovať tu:
facebook - link tu
instagram - @kani_bar_heroes
youtube - link tu